Главная Хочу свадьбу! Наши статьи Контакты


Lviv Wedding Festival

Статьи

01.02.2016 | Просмотров: 6207

Lviv Wedding Festival 2016!

19-20 березня 2016р.

Південний-Експо

Львів – місто фестивалів, царина святкового настрою і днів, що переходять у статус особливих. Чи то виною старовинна архітектура, що наповнює місто романтизмом, чи всіма улюблена львівська погода, яка, огортаючи нас, спонукає на подвиги, пошуки і кохання.

Сповнені ентузіазму організатори LvivWeddingFestival, компанія «Mopis» створили весільний фестиваль і не прогадали. Це дводенне свято щороку збирає однодумців, які об’єднані найкращими творчими професіями: візажистів, перукарів, дизайнерів, фотографів , відеографів, рестораторів, кондитерів, флористів та організаторів різноманітних івентів. Усі вони представляють свою майстерність, адже саме з них майбутні молодята складуть кістяк свого особливого дня. Серед сотень пропозицій наречені легко оберуть ті, що підходять саме для них.

Для тих, хто шукає розваги на весілля, LvivWeddingFestival стане райським куточком, адже найкращі ведучі, музичні гурти, танцювальні колективи, гумор-шоу, фокусники, анімації – все це і багато іншого ви побачите нон-стоп на великій сцені!

А на десерт – LvivWeddingQuest у рамках LvivWeddingFestival вже вкотре подарує весілля мрії у розмірі 100 тисяч гривень! Якщо ви готуєтесь до весілля – вам на LvivWeddingFestival. Це територія кохання, що вміє дивувати!

Переглянути детальнішу інформацію та придбати квитки можна тут: http://mopis.com.ua/festival/festival

Телефонуйте, щоб дізнатись більше:  0937286423, 0965765333!Разрешается перепечатка статьи или ее части, исключительно с указанием прямой открытой ссылки на источник.
Отправить комментарий